KONCERTY PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ

Nazywam się


Jestem muzykiem – gitarzystą oraz wokalistą. Już od lat gram koncerty profilaktyczne dotyczące uzależnień.

Zagrałem kilkaset takich koncertów: w szkołach ponadpodstawowych, Zakładach Karnych, Aresztach Śledczych i Zakładach Poprawczych oraz jednostkach wojskowych w całej Polsce.


PUKAJĄC DO NIEBA BRAM - piosenki artystów, kórzy odeszli tragicznie.


Taki tytuł nosi prezentowany przeze mnie program.

Wielka sława za życia i po tragicznej śmierci. Alkohol (Bon Scott, Jimi Hendrix), narkotyki (Janis Joplin), papierosy (Nat King Cole), szybkie samochody (Marc Bolan), Aids (Freddie Mercury). Ta lista niestety nie ma końca. Koncert jest jedną wielką przestrogą - nawet sława

i pieniądze nie czynią nieśmiertelnym. A czasem wprost uśmiercają. Program koncertu wypełniają piosenki tragicznie zmarłych

– niejednokrotnie wciąż idoli młodych ludzi.

Wyjątkowej autentyczności moim koncertom dodaje fakt, że gram również własne piosenki, które młodzi ludzie znają z radia i telewizji (piosenki mojego autorstwa pojawiały się między innymi w serialach telewizyjnych „Magda M.” i „Dziki” oraz w większości stacji radiowych) Jedna z nich, nosząca tytuł „Jestem Wolny” w piękny sposób wieńczy koncert, a jej tytuł mówi sam za siebie. Koncerty spotykają sie z żywą reakcją publiczności, a rozmowy z kadrą dowodzą, jak bardzo są potrzebne.


Jako muzyk mam na koncie między innymi trasę koncertową dla CANAL+, wspólną trasę koncertową z Sir Bobem Geldofem, koncert na festiwalu w Jarocinie, koncerty na finałach WOŚP, kilka tysięcy solowych koncertów w Polsce, Włoszech, Niemczech, Danii, Grecji, Hiszpanii, Holandii.


Program trwa półtorej godziny.

Zapewniam własne nagłośnienie.

Wystawiam rachunki.


WOJTEK KUBIAK